Zapraszamy do naszego biura na ul. Grzegorza z Sanoka 6
Kontakt | pn-pt. 8:00 - 16:00 | 721-736-396

O firmie

Witam bardzo serdecznie na stronie internetowej Secura Biuro Ubezpieczeń Izabela Jackiw.

Witam bardzo serdecznie na stronie internetowej Secura Biuro Ubezpieczeń Izabela Jackiw.

Chciałabym przede wszystkim podziękować za odwiedzenie mojej strony jak również zachęcić Państwa do korzystania z usług które oferuje moja firma.

20 Lat Doświadczenia w Branży. Współpracujemy z 20-toma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

SECURA Biuro Ubezpieczeń istnieje od 2011 roku i bazuje na doświadczeniu zdobytym w ciągu 20 lat pracy w branży. U nas znajdą Państwo pełną ofertę największych Zakładów Ubezpieczeń między innymi takich jak: TUiR Allianz Polska S.A., AXA Ubezpieczenia TUiR, Compensa TU S.A., STU Ergo Hestia S.A., Generali TU S.A, Proama TU S.A, HDI TU SA TU S.A., Interrisk TU S.A., Wiener TU S.A., PZU S.A., Signal Iduna, UNIQA TU S.A., TUiR WARTA S.A., Link4 TU S.A.

Zdobyliśmy zaufanie klientów dzięki jakości oferowanych produktów

Najważniejsze dla naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klienta, Słuchamy i doradzamy tak aby dopasować jak najlepszą a zarazem atrakcyjną cenowo ofertę ochrony. Dzięki solidnej obsłudze ubezpieczeniowej osób indywidualnych oraz firm zdobyliśmy zaufanie wielu osób nie tylko z Sanoka i okolicznych miejscowości ale również mieszkających w różnych zakątkach Polski oraz świata.

Dodatkowo w tym roku nasza fachowość została potwierdzona i doceniona przez renomowane Towarzystwo Ubezpieczeń Generali/ Proama. Jesteśmy jedyną w Sanoku i powiecie placówką partnerską tych firm, co daje nam większe możliwości w zaoferowaniu Państwu optymalnej i konkurencyjnej cenowo oferty. Wszystkie formalności związane ze zmianą ubezpieczalni załatwisz u nas.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia i umiejętności słuchania ludzi oraz doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

W swoim działaniu staramy się być bardzo elastyczni w doborze oferty by zapewnić klientowi poczucie zadowolenia z jakości i ceny wybranej polisy.

Posiadając w ofercie produkty ubezpieczeniowe kilkunastu firm, na pewno dobierzemy dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszą ochronę.

Zapraszam bardzo serdecznie moich stałych i nowych klientów

Kontakt

IZABELA JACKIW
"SECURA" BIURO UBEZPIECZEŃ
38-500 SANOK
ul. Grzegorza 6
tel.kom: 721-736-396
tel/fax: 134631475

Znajdź nas na:

UBEZPIECZENIA:

PZU, Warta, Ergo Hestia, Wiener, Concordia, Compensa, Axa, AVIVA, Allianz, Tuz, ...

Back to top