StarCorp

Strona główna

Witam bardzo serdecznie na stronie internetowej Secura Biuro Ubezpieczeń Izabela Jackiw.

Chciałabym przede wszystkim podziękować za odwiedzenie mojej strony jak również zachęcić Państwa do korzystania z usług które oferuje moja firma.

20 Lat Doświadczenia w Branży. Współpracujemy z 20-toma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

SECURA Biuro Ubezpieczeń istnieje od 2011 roku i bazuje na doświadczeniu zdobytym w ciągu 20 lat pracy w branży. U nas znajdą Państwo pełną ofertę największych Zakładów Ubezpieczeń między innymi takich jak: TUiR Allianz Polska S.A., AXA Ubezpieczenia TUiR, Compensa TU S.A., STU Ergo Hestia S.A., Generali TU S.A, Proama TU S.A, HDI TU SA TU S.A., Interrisk TU S.A., Wiener TU S.A., PZU S.A., Signal Iduna, UNIQA TU S.A., TUiR WARTA S.A., Link4 TU S.A.

Zdobyliśmy zaufanie klientów dzięki jakości oferowanych produktów

Najważniejsze dla naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klienta, Słuchamy i doradzamy tak aby dopasować jak najlepszą a zarazem atrakcyjną cenowo ofertę ochrony. Dzięki solidnej obsłudze ubezpieczeniowej osób indywidualnych oraz firm zdobyliśmy zaufanie wielu osób nie tylko z Sanoka i okolicznych miejscowości ale również mieszkających w różnych zakątkach Polski oraz świata.

Dodatkowo w tym roku nasza fachowość została potwierdzona i doceniona przez renomowane Towarzystwo Ubezpieczeń Generali/ Proama. Jesteśmy jedyną w Sanoku i powiecie placówką partnerską tych firm, co daje nam większe możliwości w zaoferowaniu Państwu optymalnej i konkurencyjnej cenowo oferty. Wszystkie formalności związane ze zmianą ubezpieczalni załatwisz u nas.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Jakość świadczonych usług wynika z doświadczenia i umiejętności słuchania ludzi oraz doboru najkorzystniejszych rozwiązań.

W swoim działaniu staramy się być bardzo elastyczni w doborze oferty by zapewnić klientowi poczucie zadowolenia z jakości i ceny wybranej polisy.

Posiadając w ofercie produkty ubezpieczeniowe kilkunastu firm, na pewno dobierzemy dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszą ochronę.

Zapraszam bardzo serdecznie moich stałych i nowych klientów

 

PLACÓWKA PARTNERSKA

 124850 1259277241001 nunnamed

38-500 Sanok ul. Grzegorza 6,   tel. 721736396, 13 463 14 75

20200709 120739s

 

Zapraszamy również do naszego drugiej placówki multiagencji "Secura" ul. Kościuszki 23 w Sanoku ( Urząd Gminy 1 piętro lokal 101)

foto secura strona